czech | english | deutsch

11.10.2019     

Výsledky výběru stážistů na edukační stáž 

Jmenný seznam:
Barošová, Fejgl, Frýbová, Krauseová, Popková, Pulpánová
Každý z uvedených stážistů obdrží informační mail.

Ostatním Nadace děkuje za zájem a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.18.09.2019     

Vážení zdravotníci!                                    

Nadace pokračuje v organizaci edukačních stáží. Pro letošní rok v Ortopedické nemocnici Speising ve Vídni. Proto si Vás dovolujeme vyzvat a nabídnout Vám možnost absolvovat tuto stáž.

Edukační stáže na špičkových pracovištích v zahraničí probíhají od roku 1995. Za 23 let absolvovalo tyto stáže více než 200 účastníků + doprovod. Celková investovaná částka – více než Kč 5 mil. Více o stážích naleznete zde.

Vyplněnou žádost zašlete v elektronické podobě na e-mail sandrikova@nadacepzz.cz, do předmětu e-mailu napište stáž – Vaše příjmení. Nevyplněné žádosti nebude Nadace akceptovat. Žádost ke stažení zde.

Kde stáž probíhá?                 Ortopedická nemocnice Speising (Vídeň)

Kdy?                                      30. – 31.10.2019

Letošní zaměření:                 ortopedie, fyzioterapie

Uzávěrka příjmu žádostí:     1. 10. 2019

Kritéria posuzování: Nadace si vyhrazuje právo vybrat sestry (ev. lékaře) dle svého rozhodnutí. Preferováni budou zdravotníci, kteří pracují na odděleních ortopedie.

Výhody: Znalost německého jazyka.

Požadavky: Spolupracovat na organizaci stáže, spolufinancování stáže buď vysílající nemocnicí, jinou organizací, nebo stážistem částkou Kč 2 000,-.

Výsledky výběru stážistů na edukační stáž v Univerzitní nemocnici Vídeň budou zveřejněny na webových stránkách Nadace začátkem října 2019.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat. Konkrétní informace Vám poskytne koordinátorka stáží paní Viera Šandriková (e-mail: sandrikova@nadacepzz.cz; mobil: 731 169 825).

 30.06.2014     

Podvodné E-maily

Pokud dostanete e-mail od naší Nadace (pravděpodobně z této adresy: bank@nadacepzz.cz) ohledně nějaké pohledávky, nereagujte na něho. Jedná se o podvrh, Nadace žádné e- maily nerozesílala a razantně se dištancujeme od podobných e-mailů.

Přečtěte si o tom také článek
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/340849-obrana-pred-novym-virem-z-e-mailu-neexistuje.html

Děkujeme za pochopení!02.06.2014     

Výsledky výběru stážistek na edukační stáž v Univerzitní nemocnici Maastricht (2014)

Jmenný seznam:
Bartošová, Černohorská, Fišarová, Hanusová, Jánská, Lebedinská, Mynaříková, Novotná, Pawliková, Pelikánová, Polcerová, Škodová 
Každá z uvedených stážistek obdrží informační mail.

Ostatním uchazečkám Nadace děkuje za zájem a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.02.05.2014     

Přihlašte se na edukační stáž

Nadace bude i letos pokračovat v organizaci úspěšných edukačních stáží v Univerzitní nemocnici Maastricht (Holandsko). Proto si Vás dovolujeme vyzvat a nabídnout Vám možnost absolvovat tuto stáž. 

Neváhejte a přihlašte se, pro více informaci klikněte zde.28.11.2013     

Vážení zájemci o edukační stáž! 

Nejbližší edukační stáž v Maastrichtu je plánovaná v druhé polovině roku 2014. Sledujte naše webové stránky, kde se dozvíte bližší informace. Ev. nám můžete na mail info@nadacepzz.cz zaslat Vaše kontaktní údaje a my Vás budeme informovat, ať nepropásnete šanci :).

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme hodně zdraví!06.06.2013     

Výsledky výběru stážistek na edukační stáž v Univerzitní nemocnici Maastricht (2013)

Jmenný seznam:
Bahníková, Bičáková, Gruntorádová, Farkašovská, Kráľovičová, Krejbichová, Michňová, Plachá, Řehořová, Šífová, Šilerová, Vaňková
Každá z uvedených stážistek obdrží informační mail.

Ostatním uchazečkám Nadace děkuje za zájem a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň. 14.02.2013     

Ukončení projektu
Nadace ukončila pilotní projekt s názvem Komplexní vzdělávací program v oblasti výživy onkologických pacientů spolufinancovaný ESF a státním rozpočtem ČR. Více informací ohledně ukončení a problematiky výživy čtěte na našich stránkách v sekci Vzdělávací program.14.11.2012     

Tisková konference

Nadace dne 13.11.2012 zorganizovala v Praze tiskovou konferenci, na které novináře informovala o výsledcích Komplexního vzdělávacího programu v oblasti výživy onkologických pacientů a také o tom, že je výživa pro onkologického pacienta stejně důležitá jako léčba nádorového onemocnění. Během pilotního ověření programu se podařilo přeškolit více než 200 lidí, přičemž úspěšně program ukončilo 175 účastníků. Pozitivní ohlas přetrvává dodnes, je pro nás obrovskou satisfakcí a stimulem v další práci. Děkujeme.
Tisková zpráva k přečtení zde.15.02.2012     

12 bodů pro zdravotní sestry a nutriční terapeutky!

Komplexní vzdělávací program v oblasti výživy onkologických pacientů bude zakončen nejenom udělením certifikátu
ale i kreditními body do celoživotního vzdělání, konkrétně 12 bodů v modulech pro zdravotní sestry a nutriční terapeutky.

 16.01.2012     

Registrace 

Už dnes se můžete zaregistrovat do Komplexního vzdělávacího programu v oblasti výživy onkologických pacientů, který pořádá naše Nadace v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Pro bližší informace, klikněte na REGISTRACE.

                    16.01.2012     

Spustili jsme pro Vás nové stránky!

Od dnešního dne máte možnost navštívit naše nové webové stránky, na kterých naleznete informace o naší   činnosti.
Obsah stránek budeme dále vylepšovat a rozšiřovat, aby jste se sem rádi vraceli. :)Výsledky výběru stážistů na edukační stáž 

Jmenný seznam: Barošová, Fejgl, Frýbová, Krauseová, Popková, Pulpánová Každý z uvedených stážistů obdrží informační ...

11.10.2019 více...

Vážení zdravotníci!

                                     Nadace pokračuje v organizaci edukačních stáží. Pro letošní rok ...

18.09.2019 více...

Podvodné E-maily

Pokud dostanete e-mail od naší Nadace (pravděpodobně z této adresy: bank@nadacepzz.cz) ohledně nějaké pohledávky, nereagujte na něho. ...

30.06.2014 více...

Výsledky výběru stážistek na edukační stáž v Univerzitní nemocnici Maastricht (2014)

Jmenný seznam: Bartošová, Černohorská, Fišarová, Hanusová, Jánská, Lebedinská, Mynaříková, Novotná, Pawliková, Pelikánová, ...

02.06.2014 více...

Přihlašte se na edukační stáž

Nadace bude i letos pokračovat v organizaci úspěšných edukačních stáží v Univerzitní nemocnici Maastricht (Holandsko). Proto si ...

02.05.2014 více...

Vážení zájemci o edukační stáž!

  Nejbližší edukační stáž v Maastrichtu je plánovaná v druhé polovině roku 2014. Sledujte naše webové stránky, kde se dozvíte ...

28.11.2013 více...